Haberyeni.Org – Güncel Haber – Son Dakika Haberler

Trabzonspor, Ibanezi Karabükspora kiraladı

Karabükspor, Trabzonspor’dan Ibanez’i 1 yıllığına kiraladığını duyurdu Süper Lig ekibi Kardemir Karabükspor, Trabzonspor’dan Arjantinli sol kanat oyuncusu Luis Ibanez’i kiralık olarak kad Hikmet Ferudun Tankut Tesisleri’ne gelen 29 yaşındaki futbolcu, burada kendisini bir yıllığına kiralık olarak kırmızı-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Kardemir Karabükspor Futbol Şube Sorumlusu Tolga Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Galatasaray’a […]

Trabzonspor, Ibanezi Karabükspora kiraladı
09 Eylül 2017 - 0:21 'de eklendi.

Karabükspor, Trabzonspor’dan Ibanez’i 1 yıllığına kiraladığını duyurdu

Süper Lig ekibi Kardemir Karabükspor, Trabzonspor’dan Arjantinli sol kanat oyuncusu Luis Ibanez’i kiralık olarak kad

Hikmet Ferudun Tankut Tesisleri’ne gelen 29 yaşındaki futbolcu, burada kendisini bir yıllığına kiralık olarak kırmızı-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Kardemir Karabükspor Futbol Şube Sorumlusu Tolga Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Galatasaray’a giden oyuncuları Iasmin Latovlevici’den boşalan yeri Luis Ibanez ile dolduracaklarını söyledi.

Luis Ibanez’i uzun süredir takip ettiklerini belirten Gül, “Bu oyuncunun bize yararlı olacağına inanıyoruz. Trabzonspor’dan bir yıllığına kiraladık. Camiamıza ve oyuncuya hayırlı olsun.” dedi.

  • Luis Ibanez
  • trabzonspor
  • karabükspor
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER