Haberyeni.Org – Güncel Haber – Son Dakika Haberler

Takipçisinden genç oyuncu Serel Yereliye ayar

Serel Yereli’nin ‘yetimler takipleşiyor’ hashtag’i ile paylaştığı fotoğraf genç oyuncunun takipçisini kızdırdı. Yereli, kendisini ‘Yetimler takipleşiyor.. ‘  yorumu yüzünden, “Epey güzel bir mizah olmuş, gerçekten” sözleriyle eleştiren takipçisine oldukça sert bir yanıt verdi. “Gerizekalı mizah bizim sanane! İkimizin de babası aynı zamanda öldü, beraber atlattık bu durumları… İkimiz de yetimiz! Esprisini de yaparım sanane!” yazdı.  […]

Takipçisinden genç oyuncu Serel Yereliye ayar
24 Ekim 2017 - 14:28 'de eklendi.

Serel Yereli’nin ‘yetimler takipleşiyor’ hashtag’i ile paylaştığı fotoğraf genç oyuncunun takipçisini kızdırdı.

Yereli, kendisini ‘Yetimler takipleşiyor.. ‘  yorumu yüzünden, “Epey güzel bir mizah olmuş, gerçekten” sözleriyle eleştiren takipçisine oldukça sert bir yanıt verdi.

“Gerizekalı mizah bizim sanane! İkimizin de babası aynı zamanda öldü, beraber atlattık bu durumları… İkimiz de yetimiz! Esprisini de yaparım sanane!” yazdı. 

Yereli’nin sözlerinin altında kalmayan takipçisi ise genç oyuncuya, “Özenle seçilmiş kelimeler, büyümeyi dene. Olmadı sadece olgunlaş… sosyal medyada marjinal pozlar vermek yerine, insanlarla iletişimini iyileştirerek kendini insanlara anlatmaya çalış. Çocuklaşmak ve çocuk kalmak aynı şey değil” sözleriyle yanıt verdi. 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER