Haberyeni.Org – Güncel Haber – Son Dakika Haberler

Rıdvan Dilmen Şenol Hoca, Galatasaray ile de çalışabilir

Yorumcu Rıdvan Dilmen, TRT Spor’da yayınlanan ‘Futbolun Zirvesi’ programında futbol gündemini değerlendirdi. Rıdvan Dilmen şu ifadeleri kullandı: “Beşiktaş 8 puan farka rağmen şampiyonluğun ciddi adayıdır. Fakat 2 kulvarda yarışırken biraz konsantrasyonu dağıldı.” “Beşiktaş, sezon başı kime sorsanız ligin en çok gol atan takımı dersiniz. Fenerbahçe 17 gol atmış, Beşiktaş 14 gol atmış.” “Cenk Tosun, fiziksel […]

Rıdvan Dilmen Şenol Hoca, Galatasaray ile de çalışabilir
25 Ekim 2017 - 5:34 'de eklendi.

Yorumcu Rıdvan Dilmen, TRT Spor’da yayınlanan ‘Futbolun Zirvesi’ programında futbol gündemini değerlendirdi.

Rıdvan Dilmen şu ifadeleri kullandı:

“Beşiktaş 8 puan farka rağmen şampiyonluğun ciddi adayıdır. Fakat 2 kulvarda yarışırken biraz konsantrasyonu dağıldı.”

“Beşiktaş, sezon başı kime sorsanız ligin en çok gol atan takımı dersiniz. Fenerbahçe 17 gol atmış, Beşiktaş 14 gol atmış.”

“Cenk Tosun, fiziksel ve teknik açıdan Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig açısından fazla fark yok. Cenk’e ligde kötü diyemeyiz.”

“Şenol Güneş’in bildiğim kadarıyla bir yıl daha kontratı var. Beşiktaş’a hiç yaşamadığı başarıları yaşattırıyor.”

“Şenol Hoca’nın Türkiye’deki tüm teknik adamlardan fazla kredisi vardır. Ne yapalım şimdi, Şenol Hoca gitsin mi diyelim?”

“Şenol Güneş, Gordon Milne’in önüne geçmiştir. Şenol Güneş, Beşiktaş tarihine geçmiştir.”

“Şenol Hoca ileride boşta kalsa, Galatasaray ile de çalışabilir. Ama Fenerbahçe’de olmaz diye düşünüyorum.”

“Talisca’nın hedefi Beşiktaş değil, daha büyük.”

“Şampiyonlar Ligi koşu mesafelerine bakın daha fazladır, bir de ligde oynadığı maçlara bakın, Gençlerbirliği maçına bakın.”

“Caner’e medyada sallıyorlar. Görüntüden ceza veriliyorsa Caner’e de verilmeli ama daha önce verilmediyse Caner’e de verilmemeli.”

“36 ve 41. maddeden daha önce ceza alan oldu mu? Oldu. Şenol Güneş 1 maç ceza aldı.”

“2-3 maç ceza veremezler. Caner de 1 maç ceza almalı. Aslında Caner’e hiç vermemeleri lazım. Caner’i ne orta hakem attı ne gözlemci gördü, ne yan hakem gördü.”

“Cüneyt Çakır maçı kötü yönetti, 8.4 hiç adil değil. Cüneyt Çakır’a kıyamamışlar.”

“Hakem maçı 3 dakika uzattı diye bile vermem ben. 0-0 bitti diye 3 dakika uzatma verdi. Fenerbahçe veya Galatasaray 1-0 önde olsa 5-6 dakika uzatırdı maçı.”

“Kapalı kapılar ardında böyle kural mı var. Dünyanın her yerinde Hasan Ali’nin pozisyonu penaltıdır. Aman kalsın Rosetti İtalya’da. Kim bu adam, ne iş yapar?”

“Pozisyon net penaltıdır. Hasan Ali’nin pozisyonuna en hasta Fenerbahçeliler bile aman kapatalım bu pozisyonu derler. Pozisyon açık ve net. Cüneyt Çakır’a nasıl 8.4 veriyorlar? Kimseyi aptal yerine koymasınlar. Cüneyt Çakır bir değerdir ama bu maçı kötü yönetti.”

“Denayer’in pozisyonunu tartışmam bile direkt kırmızıdır. Adam oraya uçarak geliyor.”

“Cüneyt Çakır ilk yarı yüzde yüz Fenerbahçe’nin aleyhine yönetti, ikinci yarı düzeltmek için Galatasaray aleyhine yönetti. Maçın hakem analizi budur.”

“Galatasaray – Fenerbahçe maçında yan hakeme atılan yabancı madde sonrası ben hakem olsam içeri girerdim. Bu konu tartışılır. Hakem pozisyonda darma dağın oldu, haline bir bakın atılan maddeden sonra.”

“Gol çizgisi dışında Video Hakem uygulamasına hayır diyorum. Bağımsız olması lazım.”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER