Haberyeni.Org – Güncel Haber – Son Dakika Haberler

Mustafa Sandal ile Emina Sandal ayrılık iddialarından sonra ilk kez el ele

Haklarında ayrılacaklarına dair haberler çıkan Emina-Mustafa Sandal çifti, önceki gün bir alışveriş merkezinde birlikte boy gösterdi. İddiaların asılsız olduğunu söyleyen Mustafa Sandal, ilginç açıklamalarda bulundu. Hürriyet’te yer alan habere göre, Emina ve Mustafa Sandal, önceki gün bir alışveriş merkezindeydi. Oğulları Yaman ve Yavuz için alışveriş yaptıklarını söyleyen çift, bir süre önce haklarında çıkan ayrılık iddialarıyla ilgili de […]

Mustafa Sandal ile Emina Sandal ayrılık iddialarından sonra ilk kez el ele
25 Ekim 2017 - 5:35 'de eklendi.

Haklarında ayrılacaklarına dair haberler çıkan Emina-Mustafa Sandal çifti, önceki gün bir alışveriş merkezinde birlikte boy gösterdi. İddiaların asılsız olduğunu söyleyen Mustafa Sandal, ilginç açıklamalarda bulundu.

Hürriyet’te yer alan habere göre, Emina ve Mustafa Sandal, önceki gün bir alışveriş merkezindeydi. Oğulları Yaman ve Yavuz için alışveriş yaptıklarını söyleyen çift, bir süre önce haklarında çıkan ayrılık iddialarıyla ilgili de konuştu.

Mustafa Sandal, “14 senelik birlikteliğimiz var, arada böyle haberler çıkabiliyor. Evliliğimiz boyunca kavga etmedik dersem elbette yalan olur ama şu an o dönemlerden değil, mutluyuz” dedi.

ABARTIYA KAÇMAMALI

Ünlü şarkıcı, Emine Sandal’ın mayolu pozları yüzünden kıskançlık kavgaları yaşandığı dedikoduları içinse şunları söyledi:

“Öyle bir şey yok. Eşimi nerede ne zaman kıskanacağımı tahlil edecek kafadayım.” Ancak araya giren eşinin “Ya oyuncu olsayldım?” sorusu konuyu farklı noktaya taşıdı: “Sinemada bazı müstehcen sahneler var biliyorsunuz. ‘O benim işim, yapmak zorundayım’olmaz. Abartıya kaçmamalı.”

Mustafa Sandal, bir süre önce eşi ile birlikte Makedonya’ya gittiklerini, Emina Sandal’ın stüdyoya girerek 4 şarkı okuduğunu söyledi ve ekledi: “Albümü müthiş oluyor.”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER