Haberyeni.Org – Güncel Haber – Son Dakika Haberler

Luka Modric FIFA, oyuncuları önemsemiyor, askerdeymişiz gibi uyandırıldık

Hırvatistan ile Kosova arasındaki 2018 Dünya Kupası Elemeleri maçı yoğun yağış nedeniyle ertelenmişti. Luka Modric, maçın bugün oynatılması nedeniyle FIFA’ya sitemde bulundu Hırvatistan ile Kosova arasındaki dün ertelenen 2018 Dünya Kupası Elemeleri I Grubu maçının kalan kısmı, bugün oynandı. Hırvatistan mücadeleyi Domagoj Vida’nın golüyle 1-0 kazanarak ay-yıldızlılarımızın da bulunduğu grupta liderliğe yükseldi. Real Madrid forması […]

Luka Modric FIFA, oyuncuları önemsemiyor, askerdeymişiz gibi uyandırıldık
04 Eylül 2017 - 13:13 'de eklendi.

Hırvatistan ile Kosova arasındaki 2018 Dünya Kupası Elemeleri maçı yoğun yağış nedeniyle ertelenmişti. Luka Modric, maçın bugün oynatılması nedeniyle FIFA’ya sitemde bulundu

Hırvatistan ile Kosova arasındaki dün ertelenen 2018 Dünya Kupası Elemeleri I Grubu maçının kalan kısmı, bugün oynandı. Hırvatistan mücadeleyi Domagoj Vida’nın golüyle 1-0 kazanarak ay-yıldızlılarımızın da bulunduğu grupta liderliğe yükseldi. Real Madrid forması giyen yıldız orta saha Luka Modric, karşılaşma sonrasında FIFA’ya yüklendi.

Kendilerine maçın ertesi gün oynanmasıyla ilgili olarak bir şey belirtilmediğinin altını çizen tecrübeli orta saha, “Dün akşam maçın oynanmayacağı söylendi ve bu yüzden geç yattık. Sabah askerdeymişiz gibi uyandık. Tabii ki bu durum, bir maç için uygun olmayan bir hazırlık. FIFA gösterdi ki futbolcular onların umrunda değil, önemsedikleri daha çok maçların oynanması! Bu sahada oynamak çok zordu ancak tekrar gördük ki bu durum kimsenin umrunda değil.” dedi.

Modric, 5 Eylül’de karşılaşacakları Türkiye A Milli Takımı’yla ilgili olarak da “Türkiye’yle oynayacağımız maç çarşamba gününe ertelenmeliydi. Ancak bu bizim için bir mazeret değil, durumu değiştiremeyiz. Türkiye’yi çok iyi tanıyoruz. Umarım salı gününden sonra da grupta lider olacağız.” ifadelerini kullandı.

  • Luka Modric
  • 2018 Dünya Kupası
  • Türkiye A Milli futbol Takımı
  • Hırvatistan
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER