Haberyeni.Org – Güncel Haber – Son Dakika Haberler

İstanbul merkezli 24 ilde FETÖ operasyonu! 110 kişi hakkında gözaltı kararı

İstanbul merkezli 24 ilde FETÖ’nün mali yapılanmasına yönelik operasyonda 110 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 24 ilde FETÖ operasyonu düzenledi. Operasyon kapsamında 110 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı. DHA’nın haberine göre; Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul merkezli, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir illeri başta olmak üzere […]

İstanbul merkezli 24 ilde FETÖ operasyonu! 110 kişi hakkında gözaltı kararı
20 Ekim 2017 - 10:33 'de eklendi.

İstanbul merkezli 24 ilde FETÖ’nün mali yapılanmasına yönelik operasyonda 110 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 24 ilde FETÖ operasyonu düzenledi. Operasyon kapsamında 110 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

DHA’nın haberine göre; Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul merkezli, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir illeri başta olmak üzere toplam 24 ilde Kaynak Holding ve bağlı şirketlerin yönetici, çalışan ve ortaklarınında arasında bulunduğu 110 şüpheliyi yakalamaya yönelik operasyon düzenledi. Polis ekiplerinin çeşitli adreslerde aramalarının devam ettiği öğrenildi. Hakkında yakalama kararı bulunan şüphelilerin, ‘FETÖ/PDY terör örgütüne üye olmak ve yönetmek’, ‘Terörizmin finansmanı’, ‘Nitelikli dolandırıcılık’ ve ‘Yardım toplama kanununa muhalefet’ suçlarını işledikleri ileri sürüldü.

Operasyon kapsamında adreslerinde arama yapılan çok sayıda şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

  • fetö
  • Kaynak Holding
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER