Haberyeni.Org – Güncel Haber – Son Dakika Haberler

Hatayda karakola taciz ateşi

Hatay’ın Samandağı ilçesindeki Çevlik Sahil Güvenlik Komutanlığı Karakolu’na taciz ateşi açıldı. Olayda herhangi can ve mal kaybı yaşanmadı AA’nın haberine göre, Hatay’ın Samandağı ilçesine bağlı Çevlik Mahallesi’nde yer alan karakola, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş açıldı. Karakoldaki birliklerin karşılık vermesi üzerine saldırganlar kaçarken, herhangi can ve mal kaybı yaşanmadı. “ASKERİMİZ OMZUNDAN YARALI” Samandağ […]

Hatayda karakola taciz ateşi
19 Ekim 2017 - 18:35 'de eklendi.

Hatay’ın Samandağı ilçesindeki Çevlik Sahil Güvenlik Komutanlığı Karakolu’na taciz ateşi açıldı. Olayda herhangi can ve mal kaybı yaşanmadı

AA’nın haberine göre, Hatay’ın Samandağı ilçesine bağlı Çevlik Mahallesi’nde yer alan karakola, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş açıldı. Karakoldaki birliklerin karşılık vermesi üzerine saldırganlar kaçarken, herhangi can ve mal kaybı yaşanmadı.

“ASKERİMİZ OMZUNDAN YARALI”

Samandağ Kaymakamı Cahit Çelik, AA muhabirine “Şu anda yaralı bir askerimiz var. Askerimiz omuzundan hafif yaralı. ” dedi.

Çelik, Samandağı ilçesindeki Çevlik Sahlik Güvenlik Komutanlığı Karakolu’na roketli saldırı düzenlendiğini söyledi.

Kendisinin de bölgede olduğunu belirten Çelik, olayda bir askerin omzundan hafif şekilde yaralandığını kaydetti.

Saldırganların yakalanması için geniş çaplı operasyonun başlatıldığı olayla ilgili Kapısuyu Mahallesi Çevlik sahil yolu, polis ekiplerince trafiğe ve yaya geçişine kapatıldı.

Bölgede ambulansların da bekletildiği gözlendi.

  • hatay
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER