Haberyeni.Org – Güncel Haber – Son Dakika Haberler

FIFA, 14 saniyeyle kaçan transferi açıkladı

FIFA, Leicester City’nin Sporting’in orta saha oyuncusu Adrien Silva’nın transferini 14 saniye ile kaçırdığını duyurdu Avrupa’nın birçok liginde transfer dönemi sona ererken Leicester City’nin yaşadığı büyük talihsizlik ortaya çıktı. İngiliz kulübü, Sporting’ten Adrien Silva ile anlaşmaya vardı ancak oyuncunun lisans kaydını yetiştiremedi. FIFA, Leicester’ın Adrien transferini 14 saniye ile kaçırdığını duyurdu. 22 milyon pound karşılığında […]

FIFA, 14 saniyeyle kaçan transferi açıkladı
07 Eylül 2017 - 8:39 'de eklendi.

FIFA, Leicester City’nin Sporting’in orta saha oyuncusu Adrien Silva’nın transferini 14 saniye ile kaçırdığını duyurdu

Avrupa’nın birçok liginde transfer dönemi sona ererken Leicester City’nin yaşadığı büyük talihsizlik ortaya çıktı. İngiliz kulübü, Sporting’ten Adrien Silva ile anlaşmaya vardı ancak oyuncunun lisans kaydını yetiştiremedi. FIFA, Leicester’ın Adrien transferini 14 saniye ile kaçırdığını duyurdu.

22 milyon pound karşılığında oyuncuyu Leicester’e satan Sporting’in başkanı Bruno de Carvalho, “Transfer çoktan tamamlandı. Umarım Leicester onun için bir çözüm bulabilir” diye konuştu.

Leicester cephesi ise anlaşmayı tamamladıklarını, oyuncunun kaydıyla ilgili konuların üstesinden gelmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Tüm bu açıklamalara rağmen transferin ocak ayına kalması bekleniyor.

Daha önce Galatasaray, Kevin Grosskreutz transferinde benzer bir sorun yaşamış ve futbolcuyu sezonun ilk yarısında oynatamamıştı.

HTSPOR.COM | DIŞ HABERLER

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER