Haberyeni.Org – Güncel Haber – Son Dakika Haberler

Currye 50 bin dolar ceza

NBA yönetimi, maçın hakemine ağızlığını fırlatan Golden State Warriors’lı Curry’e 50 bin dolar para cezası verdi NBA’de Golden State Warriors’ta forma giyen Stephen Curry, ağızlığını hakeme fırlattığı için para cezası aldı. NBA’den yapılan açıklamada, son şampiyon Golden State Warriors’ın cumartesi günü Memphis Grizzlies’e 111-101 yenildiği maçın son çeyreğinde hakemin kararına ağızlığını fırlatarak tepki gösteren Curry’e […]

Currye 50 bin dolar ceza
24 Ekim 2017 - 14:28 'de eklendi.

NBA yönetimi, maçın hakemine ağızlığını fırlatan Golden State Warriors’lı Curry’e 50 bin dolar para cezası verdi

NBA’de Golden State Warriors’ta forma giyen Stephen Curry, ağızlığını hakeme fırlattığı için para cezası aldı.

NBA’den yapılan açıklamada, son şampiyon Golden State Warriors’ın cumartesi günü Memphis Grizzlies’e 111-101 yenildiği maçın son çeyreğinde hakemin kararına ağızlığını fırlatarak tepki gösteren Curry’e en üst sınır olan 50 bin dolar para cezası verildiği bildirildi.

Kariyerinde iki kez “en değerli oyuncu” seçilen ve yılda 34 milyon dolar kazanan Curry, maçtan sonra yaptığı açıklamada sinirlerine hakim olamadığını söylemişti.

Curry’nin takım arkadaşı Andre Iguodala da aynı maçta hakeme bağırdığı gerekçesiyle 15 bin dolar para cezasına çaptırılırken, taraftara sportmenlik dışı davranışta bulunan Kevin Durant’e ise herhangi bir ceza verilmedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER