Haberyeni.Org – Güncel Haber – Son Dakika Haberler

Ampute Futbol Milli Takımı, statta coşkuyla karşılandı

Avrupa şampiyonu olan Ampute Milli Futbol Takımı’nın oyuncuları, Konyaspor – Salzburg maçını izledi Atiker Konyaspor’un UEFA Avrpa Ligi’ndeki Salzburg maçına onur konuğu olarak davetli olan Avrupa Şampiyonu Ampute Milli Takımı oyuncuları, yeşil-beyazlı taraftarlar tarafından meşalelerle karşılandı. Atiker Konyaspor, Avrupa Ligi I Grubu’nda 3’üncü maçında bugün kendi sahasında Salzburg’la karşılaştı. Atiker Konyaspor yönetimi, Avrupa Şampiyonası olan […]

Ampute Futbol Milli Takımı, statta coşkuyla karşılandı
19 Ekim 2017 - 18:35 'de eklendi.

Avrupa şampiyonu olan Ampute Milli Futbol Takımı’nın oyuncuları, Konyaspor – Salzburg maçını izledi

Atiker Konyaspor’un UEFA Avrpa Ligi’ndeki Salzburg maçına onur konuğu olarak davetli olan Avrupa Şampiyonu Ampute Milli Takımı oyuncuları, yeşil-beyazlı taraftarlar tarafından meşalelerle karşılandı.

Atiker Konyaspor, Avrupa Ligi I Grubu’nda 3’üncü maçında bugün kendi sahasında Salzburg’la karşılaştı. Atiker Konyaspor yönetimi, Avrupa Şampiyonası olan Ampute Milli Takım oyuncuları, Salzburg maçına onur konuğu olarak davet etti.

Bunun üzerine bugün Konya’ya gelen milli oyuncular, maçın oynanacağı Konya Büyükşehir Belediyesi Stadı’na gelirken, coşkulu yeşil-beyazlı taraftarlarca meşalelerle karşılandı. Maçı locada izleyecek olan milli futbolcular, yine stat girişinde de taraftar ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER